drone ile arazi ölçümü, drone ile harita yapımı, drone ile halihazır, fotogrametri drone, drone haritalama, fotogrametri drone fiyatları,harita drone fiyatları,insansız hava aracı ile harita yapımı

Drone ile Haritalama

drone ile arazi ölçümü,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri,drone haritalama,harita drone fiyatları,insansız hava aracı ile harita yapımı

iletişim

Pahalı Lidar sistemlerine son

Fotogrametri görselleştirmesi ve yorumlanması LİDAR’dan daha kolay olan yeryüzünün tam renkli 2D ve 3D modellerini üretir. Fotogrametrinin ana çıktısı işlenmemiş görüntüler, ortofoto haritalar, Sayısal Yüzey Modeli ve yüzlerce veya binlerce görüntünün işlenmesi  ile oluşturulan 3D nokta bulutlarıdır. Çıktılar 1 cm’nin altında piksel boyutlarında veya yer örnekleme aralığında görüntülenebilir. 100 Dönümlük bir alanın 80 dakikada drone ile çekiminin ardından 24 saat içinde elinizde 3D modell bir ortofoto ve 3D Max kullanabileceğiniz mesh uzantılı dosyalarınız elinizde olur .İster Arazinizin kübajını hesaplayın dilerseniz projenizi 3D alana 3D olarak yerleştirin eğim analizi yapın gerekli tüm sayısal bilgiler Sayısal Yüzey Modeli ile 24 saatte elinizde zamandan ve paradan kazanmak isterseniz bize ulaşın

2D ve 3D model,Fotogrametri, sayısal Yüzey Modeli
drone-ile-3D-modelleme

Drone 3D Modelleme

3 boyutlu mimari modelleme için artık drone ile 3D modelleme yapılmakta  zamandan ve harcamalardan sizi kurtaran teknolojik çözüm drone ile modellme  bölgeye gidip inceleme zahmetine girmeden gerçekleştirme kolaylığı sağlamaktadır. Klasik haritacıların ellerindeki gps cihazlarıyla 3 günde tamamladıkları işi daha hassas ölçümlerle arazinin modelini almak yapmak istediğiniz rüm işlemleri tek kalemde gerçekleştirmenin kolaylığını size sağlıyoruz. Hem de klasik haritalamaya oranla çok daha ucuza iş ve işlmeleriniz hızla gerçekleşmektedir.

İletişim

Drone ile Enerji verimliği

Teknoloji çağında yaşıyoruz. Bu çeğın en değerli birimi zamandır. İşlerimizin yetişmesi için teknolojilerin gelişimlerini işlerimize adepte oluyor. Siz de  pek çok alanda kullanılan dronlar ile işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız bize ulaşarak alternatif çözümler için bizden destek alabilirsiniz.

iletişim
Drone ile haritalama,Drone ile halihazır,Drone ortofoto,drone ile ortofoto üretimi,fotogrametri,drone ile fotogrametri,lidar eşleme,xyz kordinat,nokta bulutu haritalama
Drone ile haritalama,Drone ile halihazır,Drone ortofoto,drone ile ortofoto üretimi,fotogrametri,drone ile fotogrametri,lidar eşleme,xyz kordinat,nokta bulutu haritalama

3D Modelleme drone ile haritalama

Drone ile Haritalama ,SAM ,Digital Elevation Model,Sayısal Arazi Modeli,Digital Terrain Model,Fotogrametri,RTK – Real Time Kinematik,Sayısal Yüzey Modeli

iletişim
HİZMETLERİMİZ

Sizin için Ne Yapabiliriz

Geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hizmeti vermektedir.
Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji ile hava çekimleri, drone haritalama konusunda ihtiyaç olabilecek tüm hizmetlerde bizi arayıp bilgilendirme alabilirsiniz.

Ortofoto Sayısal  Yüzey Modelleri

Haritacılık sektöründe en çok kullanılan iha ile ortofoto üretim aşamaları ile arazi tarama işlemlerini yapmaktayız. Madencilik, inşaat ve enerji sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sayısal arazi ve yüzey modelleri oluşturmaktayız.

3 boyutlu modelleme

Kültür Bakanlığı için tarihi alanların 3 boyutlu haritalandırılması, Belediyeler için şehirsel yapılaşmanın 3 boyutlu haritalandırılması, Modelleme animasyon filmleri için arazilerin 3 boyutlu modelinin oluşturulması hizmetleri vermekteyiz.

Hacim Hesaplamaları

Drone ile Harfiyat, Maden, Çöp atık gibi alanlarda döküm alanlarında drone ile 3 boyutlu modeller çıkarılarak hacim ölçüm ve kübaj hesabı yapılmasını sağlamaktayız.

ÖZEL PROJELER

Baraj havzalarının haritalandırılması ve ölçümünün yapılması.  Afet ve Acil durum haritaları, Kentsel dönüşüm alanları, Bataklık alanları gibi yerlerin haritalandırılması.

multispektral görüntü alımı

Tarım arazilerinde verimlilik için multispektral kameralarla otomatik tarama yapılması. Hastalıklı alanların tespit edilmesi konusunda hizmetler sağlamaktayız.

Reklam tanıtım prodüksiyon

Deneyimli ekibimizle hizmetinizi, ürününüzü veya kurumunuzu tanıtacak filmler yapabiliriz.  Daha Fazlası

Referanslarımız

Harita ve Cografya mühendislerimizle  size destek olmaya hazırız

Sinan

 Drone Operatörü

Şahin

Bilgisayar Mühendisi

İsmail

 Drone Operatörü

Drone İle haritalama

Merak Ettikleriniz için bize ulaşabilir net cevaplar alabilirsiniz. Pek çok harita firmasına destek veriyoruz. Size de destek olmaya hazırız.

Hamidiye Mh. Sevgi Sk. No: 49 Kağıthane / İstanbul

Tel:  +905055065766

Hızlı çözümler için bize ulaşın

iletişim
Ajans