HİZMETLERİMİZ

Sizin için Ne Yapabiliriz

Geniş bir yelpazede hizmet veren firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hizmeti vermektedir.
Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji ile hava çekimleri, drone haritalama konusunda ihtiyaç olabilecek tüm hizmetlerde bizi arayıp bilgilendirme alabilirsiniz.

Ortofoto Sayısal  Yüzey Modelleri

Haritacılık sektöründe en çok kullanılan iha ile ortofoto üretim aşamaları ile arazi tarama işlemlerini yapmaktayız. Madencilik, inşaat ve enerji sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sayısal arazi ve yüzey modelleri oluşturmaktayız.

3 boyutlu modelleme

Kültür Bakanlığı için tarihi alanların 3 boyutlu haritalandırılması, Belediyeler için şehirsel yapılaşmanın 3 boyutlu haritalandırılması, Modelleme animasyon filmleri için arazilerin 3 boyutlu modelinin oluşturulması hizmetleri vermekteyiz.

Hacim Hesaplamaları

Drone ile Harfiyat, Maden, Çöp atık gibi alanlarda döküm alanlarında drone ile 3 boyutlu modeller çıkarılarak hacim ölçüm ve kübaj hesabı yapılmasını sağlamaktayız.

ÖZEL PROJELER

Baraj havzalarının haritalandırılması ve ölçümünün yapılması.  Afet ve Acil durum haritaları, Kentsel dönüşüm alanları, Bataklık alanları gibi yerlerin haritalandırılması.

multispektral görüntü alımı

Tarım arazilerinde verimlilik için multispektral kameralarla otomatik tarama yapılması. Hastalıklı alanların tespit edilmesi konusunda hizmetler sağlamaktayız.

Reklam tanıtım prodüksiyon

Deneyimli ekibimizle hizmetinizi, ürününüzü veya kurumunuzu tanıtacak filmler yapabiliriz.  Daha Fazlası

Referanslarımız

Sinan

 Drone Operatörü

Şahin

Bilgisayar Mühendisi

İsmail

 Drone Operatörü

Harita ve Cografya mühendislerimizle  size destek olmaya hazırız

Drone İle haritalama

Merak Ettikleriniz için bize ulaşabilir net cevaplar alabilirsiniz. Pek çok harita firmasına destek veriyoruz. Size de destek olmaya hazırız.

Hamidiye Mh. Sevgi Sk. No: 49 Kağıthane / İstanbul

Tel:  +905055065766

Hızlı çözümler için bize ulaşın

iletişim
Ajans